Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

PRIVAATSUSPOLIITIKA JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Vastutav andmetöötleja

 • HARJU KEK AS
 • Reg 10029482
 • Aadress Järve tn 2, Tallinn
 • Tel 6 74 75 00
 • E-mail info@harjukek.ee

Mõisted

Vastutav töötleja on füüsiline või juriidiline isik, avaliku sektori asutus, amet või muu organ, kes määrab kindlaks isikuandmete töötlemise eesmärgid ja vahendid.

Volitatud töötleja on füüsiline või juriidiline isik, avaliku sektori asutus, amet või muu organ, kes töötleb isikuandmeid vastutava töötleja nimel;

Isikuandmed on igasugune teave tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku (“andmesubjekti”) kohta; tuvastatav füüsiline isik on isik, keda saab otseselt või kaudselt tuvastada, eelkõige sellise identifitseerimistunnuse põhjal nagu nimi, isikukood, asukohateave, võrguidentifikaator või selle füüsilise isiku ühe või mitme füüsilise, füsioloogilise, geneetilise, vaimse, majandusliku,
kultuurilise või sotsiaalse tunnuse põhjal;

Isikuandmete töötlemine – isikuandmete või nende kogumitega tehtav automatiseeritud või automatiseerimata toiming või toimingute kogum, nagu kogumine, dokumenteerimine, korrastamine, struktureerimine, säilitamine, kohandamine ja muutmine, päringute tegemine, lugemine, kasutamine, edastamise, levitamise või muul moel kättesaadavaks tegemise teel avalikustamine, ühitamine või ühendamine, piiramine, kustutamine või hävitamine;

“Küpsis” (cookie) on väike tekstifail, mida veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui külastad meie veebilehte. See võimaldab talletada infot eelistuste kohta, nii et sa ei pea seda lehte taas külastades või lehti sirvides uuesti valikuid tegema.

Milliseid isikuandmeid ning mis eesmärgil me kogume?

Juhul kui soovite kodulehe kaudu saada mõne teenuse kohta rohkem teavet, siis kogume ja töötleme järgnevaid isikuandmeid Harju KEK AS kogub järgmisi andmeid:

 • Nimi
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber
 • Päringu tekst

Päringuid on võimalik esitada täites vastava kontaktivormi või saates e-kirja aadressile info@harjukeke.ee. Pakkumise ettevalmistamiseks kasutame ka krediidiinfo päringust saadud andmeid ettevõtte kohta.

Õiguslik alus taoliseks isikuandmete töötlemiseks on isikuandmete töötlemine andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt andmesubjekti taotlusele (GDPR Art 6(1)(b)).

Veebilehe sirvimise statistika

Veebilehtede külastamisel kogutakse külastaja kohta isikustamata tehnilisi andmeid.

Tehnilised andmed piirduvad kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga, külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) ja kohaga. IPaadresse ei seota isikut tuvastava teabega.

Ülalpool nimetatud andmete kogumiseks kasutame automatiseeritud tööriista Google Analytics. Kui te ei soovi enda kohta neid andmeid edastada, saate igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt, nagu on kirjeldatud siin.

Küpsised

Meie veebilehed kasutavad küpsiseid pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks. Kasutame seansiküpsiseid, püsiküpsiseid ja kolmanda isiku küpsiseid (Google Analytics, Facebook):

Uute ja endiste klientide identifitseerimiseks. Sinu eelistuste meelde jätmiseks nagu keel, värvide kontrastid või kirja suurus. Meelde jätmiseks, kas oled (või ei ole) nõustunud meie küpsistega sellel leheküljel. Koguda usaldusväärset informatsiooni lehe külastatavuse kohta, mis võimaldab meil mõõta, kuivõrd leht vastab kasutajate vajadustele ning teha võimalikke parendusi.

Küpsiste lubamine ei ole vältimatult vajalik veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, kuid annab parema lehitsemiskogemuse. Soovi korral võid alati küpsised kustutada või blokeerida, kuid seda tehes ei pruugi veebilehe mõned funktsioonid töötada soovitud viisil.

Arvesta, et mõned küpsised pärinevad kolmandast isikust teenusepakkujalt, kes täidab mõnda neist ülesannetest meie asemel.

Küpsistega seotud informatsiooni ei kasutata sinu isiku tuvastamiseks ning kogutud andmed on meie kontrolli all. Küpsiseid ei kasutata ühekski muuks otstarbeks kui eelnevalt kirjeldatud.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Veebilehel kogutud isikustamata tehnilisi andmeid säilitatakse tähtajatult.

Isiku- ja kliendiandmeid säilitame nii kaua, kuni see on vajalik:

 • Teenuste ja informatsiooni toimetamiseks
 • Esitatud päringute puhul suhtlemiseks
 • Valikute ja õiguste teostamise tagamiseks

Isikuandmete jagamine

Võime muuta sinu isikuandmed, kliendiandmed või äriinfo kättesaadavaks firmadele, mis pakuvad meie äritegevust toetavaid teenuseid nagu veebilehe analüütikud või klienditeeninduse pakkujad. Need firmad on volitatud kasutama isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot ainult selleks, et osutada meile teenuseid. Teenusepakkujate valikul jälgime, et teenusepakkuja asuks Euroopa majanduspiirkonnas.

Jagame sinu isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot kolmandatele isikutele ainult privaatsusteatises kirjeldatud viisil. Me ei müü sinu isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Õigused

Teatud juhtudel on teil õigus nõuda teie kohta käivate isikuandmete töötlemise piiramist ja õigus esitada vastuväiteid teie kohta käivate isikuandmete töötlemisele.

Kui leiate, et teie privaatsust on kuritarvitatud, siis palume võtta ühendust vastutava andmetöötlejaga. Teil on samuti õigus esitada kaebus selle riigi andmekaitse järelvalveasutusele, kus asub teie alaline elukoht.

Isikuandmete töötlemiseks antud nõusoleku tagasivõtmine

Kui Te soovite olla n-ö unustatud, palume Teil sellest meile teada anda kirjutades aadressile info@harjukek.ee. Sooviavalduse alusel eemaldame me Teie päringu(te)ga seotud informatsiooni oma süsteemidest.

Äripinnad suurte magistraalteede läheduses

25.06.2021

Pikaajalise kogemusega äri- ja tööstuskinnisvara arendaja Harju KEK planeerib kahe uue ärihoone ehitust – üks Paldiski maantee, teine Pärnu maantee vahetusse lähedusse.

UUS ÄRIHOONE KEILA TÖÖSTUSPARKG TERRITOORIUMIL PALDISKI MAANTEE LÄHEDUSES

Keila Tööstuslinnak asub logistiliselt soodsas asukohas Keila linnas, vahetult suure potentsiaaliga transiiditee Talinna ringtee (Paldiski mnt) ääres. 

Kaugused erinevasse punktidesse autoga

 • Paldiski sadam – 17 min, 20 km
 • Muuga sadam – 38 min, 49 km
 • Laagri, Tallinna piiril – 16 min, 16 km
 • Rocca al Mare, Tallinn – 23 min, 22 km
 • Pärnu maantee – 10 min, 11 km
 • Tartu maantee – 23 min, 29 km
 • Narva maantee – 31 min, 40 km

Keila Tööstuspargi ettevõtted on tuntud ja tegusad

Keila Tööstuspargis juba tegutsevad ettevõtted on üle 100. Siinkohal mõned suuremad: autokaupade müük Automaailm, ehituspood Bauhof, ehitusseadmete ja tööriistade rent Cramo, elektriseadmete tootja Ensto Ensek, valgustite tootja Glamox, elektri- ja automaatikalahenduste väljatöötaja Harju Elekter, tööstuslike märgruumide tootja Harmet Bathroom, hüdraulika ja tööstusvoolikute pakkuja Hydroscand, sõidu- paki- veoautode hooldu ja remont Keila Autokeskus, tööstus- ja erigaaside pakkuja Linde Gas, konteinerite rentija Miil (või Blackline), tuulegeneraatorite hooldaja Nordex Energy, elektri- ja telekommunikatsioonikaablite tootja Prysmian Group Baltics, rahvusvahelised ja kohalikud kaubaveod Stark Logistics, tule- ja tööohutustoodete müük Tamrex, filtrite tootja Vado International, puitpakendite tootja Vida Packaging Eesti, akende ja uste tootja Warmeco, kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide müük Würth. Ja paljud teised ettevõtted.

Uus laopind, tootmisala ja kontoripind Keila Tööstuspargi territooriumil

Pakume üürile stock-office tüüpi äripindu suurusega 300 – 446 m2  Keki tänava ääres hea ligipääsuga Paldiski maanteelt.

Keila_Toostuspark_uus_arihoohe_Keila_Keki3
Keki 3 – uus stock-office -tüüpi äripinnad Keila Tööstuspargis Paldiski maantee läheduses
 • + Seisukord – uusehitis
 • + Äripinnad suurusega alates 300 m2
 • + Korruseid – 1-korruseline
 • + Kasutusotstarve – büroo, ladu, tootmine
 • + Siselahendus – kandvad postid laopinnal puuduvad (jäävad pinna perimeetrisse)
 • + Küttesüsteem – gaasiküte, kalorifeerid
 • + Ventilatsioon – sundventilatsioon
 • + Side/Internet – Telia optiline valguskaabel
 • + Iga äripinna elektrivõimsus – 3 x 63A
 • + Ehitusaasta/Valmimisaeg – 2022 a.

Vaata rohkem www.harjukek.ee/keila

UUED ÄRIPINNAD TÄNASSILMA PIIRKONNAS LAAGRIS

Valdmäe Tööstuspark on tuntud tööstusala

Valdmäe Tööstuspark on multifunktsionaalne tööstus- ja äriala, mis sobib hästi logistika, tootmise, hulgi- ja jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele. Valdmäe Tööstuspark asub Tallinna lähistel, Tänassilma piirkonnas, vahetult suure potentsiaaliga Pärnu mnt ääres Tallinna linna sisse-väljasõidul.

Valdmae_Toostuspark_Tänassilma_Harju_KEK
Valdmäe Tööstuspark asub Tänassilma tööstusalal Laagris, Pärnu maantee väljasõidul

Kaugused erinevasse punktidesse autoga

 • Tallinna kesklinn (Viru ring) – 22 min
 • Järve keskus – 14 min
 • Rocca al Mare, Tallinn – 20 min
 • Ülemiste keskus, Tartu mnt ja Peterburi tee rist – 20 min
 • Tallinna ringtee (Saue rist) – 5 min

Tänassilma piironna naabrid

Lähiümbruses on palju rahvusvaheliselt edukaid ettevõtteid: DSV Transport, Havi Logistics, Stoneridge Eesti, Tamro Eesti, R-Kiosk Estonia, Antalis, Karl Storz, Bauhof jpt. Valdmäe Tööstuspargis juba tegutsevad ettevõtted: Würth, Onninen, Mark Trading, Lightmaker, PMC Hydraylics, Beijer Ref, Osvald Catering.

Uus stock-office tüüpi äripinnad Tänassilma piirkonnas Valdmäe Tööstuspargis

Ärikinnisvara arendaja HARJU KEK on alustamas viimase ärihoone ehitust Valdmäe Tööstuspargis. Pakume viis (5) erineva suurusega äripinda vahemikus 326 – 1476 m2, samas on võimalik pindu omavahel ühendada.

Valdmäe põik 3/5 hoone üldinfo

 • + Seisukord – uusehitis
 • + Hoone üldpind – 3000 m2
 • + Äripinnad suurusega alates 326 m2
 • + Korruseid – kuni 2-korrust
 • + Kasutusotstarve – büroo, ladu, tootmine
 • + Siselahendus – kandvad postid laopinnal puuduvad (jäävad pinna perimeetrisse)
 • + Küttesüsteem – gaasiküte, kalorifeerid
 • + Ventilatsioon – sundventilatsioon
 • + Energiamärgis – B
 • + Side/Internet – Telia optiline valguskaabel
 • + Hoone elektrivõimsus – 2 x 200A
 • + Ehitusaasta/Valmimisaeg – 2022 a.

Vaata rohkem www.harjukek.ee/valdmae

Rohkem informatsiooni jagame hea meelega Küsige täiendavat lisainformatsiooni e-maililt info@harjukek.ee ja andre@harjukek.ee või helistage numbritel 6 74 75 00 või 50 37 350.

Harju KEK on pikaajalise kogemusega äri- ja tööstuskinnisvara arendaja Eestis.

Ettevõte tegeleb kinnisvara arendamise, haldamise ja investeeringute juhtimisega.