Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

PRIVAATSUSPOLIITIKA JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Vastutav andmetöötleja

 • HARJU KEK AS
 • Reg 10029482
 • Aadress Järve tn 2, Tallinn
 • Tel 6 74 75 00
 • E-mail info@harjukek.ee

Mõisted

Vastutav töötleja on füüsiline või juriidiline isik, avaliku sektori asutus, amet või muu organ, kes määrab kindlaks isikuandmete töötlemise eesmärgid ja vahendid.

Volitatud töötleja on füüsiline või juriidiline isik, avaliku sektori asutus, amet või muu organ, kes töötleb isikuandmeid vastutava töötleja nimel;

Isikuandmed on igasugune teave tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku (“andmesubjekti”) kohta; tuvastatav füüsiline isik on isik, keda saab otseselt või kaudselt tuvastada, eelkõige sellise identifitseerimistunnuse põhjal nagu nimi, isikukood, asukohateave, võrguidentifikaator või selle füüsilise isiku ühe või mitme füüsilise, füsioloogilise, geneetilise, vaimse, majandusliku,
kultuurilise või sotsiaalse tunnuse põhjal;

Isikuandmete töötlemine – isikuandmete või nende kogumitega tehtav automatiseeritud või automatiseerimata toiming või toimingute kogum, nagu kogumine, dokumenteerimine, korrastamine, struktureerimine, säilitamine, kohandamine ja muutmine, päringute tegemine, lugemine, kasutamine, edastamise, levitamise või muul moel kättesaadavaks tegemise teel avalikustamine, ühitamine või ühendamine, piiramine, kustutamine või hävitamine;

“Küpsis” (cookie) on väike tekstifail, mida veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui külastad meie veebilehte. See võimaldab talletada infot eelistuste kohta, nii et sa ei pea seda lehte taas külastades või lehti sirvides uuesti valikuid tegema.

Milliseid isikuandmeid ning mis eesmärgil me kogume?

Juhul kui soovite kodulehe kaudu saada mõne teenuse kohta rohkem teavet, siis kogume ja töötleme järgnevaid isikuandmeid Harju KEK AS kogub järgmisi andmeid:

 • Nimi
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber
 • Päringu tekst

Päringuid on võimalik esitada täites vastava kontaktivormi või saates e-kirja aadressile info@harjukeke.ee. Pakkumise ettevalmistamiseks kasutame ka krediidiinfo päringust saadud andmeid ettevõtte kohta.

Õiguslik alus taoliseks isikuandmete töötlemiseks on isikuandmete töötlemine andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt andmesubjekti taotlusele (GDPR Art 6(1)(b)).

Veebilehe sirvimise statistika

Veebilehtede külastamisel kogutakse külastaja kohta isikustamata tehnilisi andmeid.

Tehnilised andmed piirduvad kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga, külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) ja kohaga. IPaadresse ei seota isikut tuvastava teabega.

Ülalpool nimetatud andmete kogumiseks kasutame automatiseeritud tööriista Google Analytics. Kui te ei soovi enda kohta neid andmeid edastada, saate igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt, nagu on kirjeldatud siin.

Küpsised

Meie veebilehed kasutavad küpsiseid pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks. Kasutame seansiküpsiseid, püsiküpsiseid ja kolmanda isiku küpsiseid (Google Analytics, Facebook):

Uute ja endiste klientide identifitseerimiseks. Sinu eelistuste meelde jätmiseks nagu keel, värvide kontrastid või kirja suurus. Meelde jätmiseks, kas oled (või ei ole) nõustunud meie küpsistega sellel leheküljel. Koguda usaldusväärset informatsiooni lehe külastatavuse kohta, mis võimaldab meil mõõta, kuivõrd leht vastab kasutajate vajadustele ning teha võimalikke parendusi.

Küpsiste lubamine ei ole vältimatult vajalik veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, kuid annab parema lehitsemiskogemuse. Soovi korral võid alati küpsised kustutada või blokeerida, kuid seda tehes ei pruugi veebilehe mõned funktsioonid töötada soovitud viisil.

Arvesta, et mõned küpsised pärinevad kolmandast isikust teenusepakkujalt, kes täidab mõnda neist ülesannetest meie asemel.

Küpsistega seotud informatsiooni ei kasutata sinu isiku tuvastamiseks ning kogutud andmed on meie kontrolli all. Küpsiseid ei kasutata ühekski muuks otstarbeks kui eelnevalt kirjeldatud.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Veebilehel kogutud isikustamata tehnilisi andmeid säilitatakse tähtajatult.

Isiku- ja kliendiandmeid säilitame nii kaua, kuni see on vajalik:

 • Teenuste ja informatsiooni toimetamiseks
 • Esitatud päringute puhul suhtlemiseks
 • Valikute ja õiguste teostamise tagamiseks

Isikuandmete jagamine

Võime muuta sinu isikuandmed, kliendiandmed või äriinfo kättesaadavaks firmadele, mis pakuvad meie äritegevust toetavaid teenuseid nagu veebilehe analüütikud või klienditeeninduse pakkujad. Need firmad on volitatud kasutama isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot ainult selleks, et osutada meile teenuseid. Teenusepakkujate valikul jälgime, et teenusepakkuja asuks Euroopa majanduspiirkonnas.

Jagame sinu isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot kolmandatele isikutele ainult privaatsusteatises kirjeldatud viisil. Me ei müü sinu isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Õigused

Teatud juhtudel on teil õigus nõuda teie kohta käivate isikuandmete töötlemise piiramist ja õigus esitada vastuväiteid teie kohta käivate isikuandmete töötlemisele.

Kui leiate, et teie privaatsust on kuritarvitatud, siis palume võtta ühendust vastutava andmetöötlejaga. Teil on samuti õigus esitada kaebus selle riigi andmekaitse järelvalveasutusele, kus asub teie alaline elukoht.

Isikuandmete töötlemiseks antud nõusoleku tagasivõtmine

Kui Te soovite olla n-ö unustatud, palume Teil sellest meile teada anda kirjutades aadressile info@harjukek.ee. Sooviavalduse alusel eemaldame me Teie päringu(te)ga seotud informatsiooni oma süsteemidest.

Üürida äripinnad – tule tee äri uuel äripinnal Keilas või Tänassilmas!

29.08.2023

Harju KEK annab üürile uusi stock-office-tüüpi äripindu nii Keilas kui Tänassilmas Laagris. Samuti pakume kaubandus- ja teeninduspindu rajatavasse Keila Keskusesse.

Üürida uued lao- ja tootmispinnad

Kaks sarnase kontseptsiooni ja ülesehitusega hoonet erinevates kohtades – üks Paldiski maantee ääres Keila Tööstuspargis, teine Valdmäe Tööstuspargis Pärnu maantee vahetus läheduses Tallinna linna piiril.

KEILA TÖÖSTUSPARK – Üürida äripinnad Keki 3

Keila Tööstuspargi kõige uuem ärihoone Keki 3 on ühekorruseline, kus pinnad on suurusega 299 – 442 m2. Äripinnad on varustatud suurte tõstväravatega, et tagada tänavatasapinnalt ligipääs teeninduspindadele. Madalate kõrvalkuludega pinnad on sobilikud nii kaubandus-, tootmis-, lao- kui teenindusettevõtetele.

+ Seisukord – uusehitis
+ Äripinnad suurusega alates 299 m2
+ Korruseid – 1-korruseline
+ Kasutusotstarve – büroo, ladu, tootmine
+ Siselahendus – kandvad postid laopinnal puuduvad (jäävad pinna perimeetrisse)
+ Küttesüsteem – gaasiküte, kalorifeerid
+ Ventilatsioon – sundventilatsioon
+ Side/Internet – Telia optiline valguskaabel
+ Iga äripinna elektrivõimsus – 3 x 40A
+ Ehitusaasta/Valmimisaeg – 2022 a.

Hetkel on pakkuda 299 m2, 438 m2 ja 442 m2 suurused pinnad.

Keila Tööstuspargi asukoha eelised:

 • Parim asukoht suuremate magistraalteede läheduses
 • Paldiski sadama ja Tallinna lähedus (mõlemad ca 25 km)
 • Suurepärane ühistranspordi ühendus Tallinnaga nii auto-, bussi- kui ka rongiliikluse näol
 • Vastupidine liiklusvoog hommikuste ja õhtuste ummikute suhtes.

VALDMÄE TÖÖSTUSPARK – Vaid 1 vaba äripind Valdmäe põik 3, Saue (Tänassilma, Laagri)

Tänassilma ettevõtluspiirkonna ärihoone Valdmäe põik 3 valmis sel suvel, veel on saadaval üks äripind suurusega 1242,5 m2.

Üürida mitmefunktsiooniline uus äripind Tänassilmas uues värskelt valminud hoones. Äripinna ruume võib kasutada erinevatel eesmärkidel, aga arendajana oleme näinud ette I korrusel kontor-müügisaal ca 237 m2, mille kõrval on suur lao- või tootmispind suurusega 687 m2. Äripinna teisel korrusel on avatud kontor suurusega ca 244 m2. Välja üüritav pind kokku on 1242,5 m2.

Maja ülejäänud 5 äripinda on tänaseks välja üüritud – kodutehnika-ilutoodete-köögitehnika hulgimüük, külmaseadmete hulgimüük, survepuhastusteenuste pakkuja, üritustehnika rent ja müük.

Juba aastaid samas tööstuspargis tegutsvad naabrid on tugevad ettevõtted Onninen, Würth, PMC Hydraulics, Beijer REF Eesti, AdFactory, Lightmaker, Mark Trading.

Äripind nr 1 faktiinfo:

+ hoone nurgpealne pind
+ mitmeotstarbeline pind kahel tasapinnal, kogupind 1242,5 m2
+ 1. korrusel kontor-müügisaal 237,8 m2 (aga võib ka olla laopind)
+ 1. korrusel ladu-tootmine 687 m2, mille laius on 30 m ja sügavus 24 m (osaliselt väiksem)
+ 2. korrusel kontor 244,2
+ 2 tõstukust – mõlemad ühe suurusega, mõõt 4,0 x 4,2 m (laius x kõrgus)
+ elektrivõimsus 200A

Lühiülevaade mõlemast ärihoonest ja üüritavatest pindadest:

AadressKeki tn 3 uus ärihooneValdmäe põik 3/5 uus ärihoone
AsukohtKeila Tööstuspark, KeilaValdmäe Tööstuspark, Laagri, Tänassilma
Tüüpstock-office -tüüpi ärihoonestock-office -tüüpi ärihoone
Äripindade arv56
Korruselisus12
Äripind299 – 442 m2336 – 1242,5 m2
Kasutusotstarvebüroo, ladu, tootminebüroo, ladu, tootmine
Laadiminetasapinnalinetasapinnaline
Uksedtõstukuksedtõstukuksed
ValmimisaegValmis Valmis
Üür, hind m27 eur/m27,5 eur/m2
Rohkem infotwww.harjukek.ee/keilawww.harjukek.ee/valdmae

Asukoht: Keila Tööstuspark ja Valdmäe Tööstuspark

Harju KEKi portfellis on erinevaid ärikinnisvara funktsiooniga hooneid Harjumaal. Kaardil punasega välja toodud Keila Tööstuspargi ja Valdmäe Tööstuspargi asukohad, kuhu saame pakkuda äripinna renti / äripinna üüri.

Pildid: Äripinnad Keila Tööstuspark, Keki tn 3

Pildid: Äripind Valdmäe Tööstuspark, Valdmäe põik 3

Kontakt

Küsige täiendavat informatsiooni äripinnad rent / äripinnad üür kohta e-maililt info@harjukek.ee või andre@harjukek.ee. Samuti saate helistada numbritel 6 74 75 00 või 50 37 350. NB! Küsi ka uute Keila Keskuse kaubanduspindade kohta.

Harju KEK on pikaajalise kogemusega äri- ja tööstuskinnisvara arendaja Eestis.

Ettevõte tegeleb kinnisvara arendamise, haldamise ja investeeringute juhtimisega.