Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega.
Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

PRIVAATSUSPOLIITIKA JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Vastutav andmetöötleja

 • HARJU KEK AS
 • Reg 10029482
 • Aadress Järve tn 2, Tallinn
 • Tel 6 74 75 00
 • E-mail info@harjukek.ee

Mõisted

Vastutav töötleja on füüsiline või juriidiline isik, avaliku sektori asutus, amet või muu organ, kes määrab kindlaks isikuandmete töötlemise eesmärgid ja vahendid.

Volitatud töötleja on füüsiline või juriidiline isik, avaliku sektori asutus, amet või muu organ, kes töötleb isikuandmeid vastutava töötleja nimel;

Isikuandmed on igasugune teave tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku (“andmesubjekti”) kohta; tuvastatav füüsiline isik on isik, keda saab otseselt või kaudselt tuvastada, eelkõige sellise identifitseerimistunnuse põhjal nagu nimi, isikukood, asukohateave, võrguidentifikaator või selle füüsilise isiku ühe või mitme füüsilise, füsioloogilise, geneetilise, vaimse, majandusliku,
kultuurilise või sotsiaalse tunnuse põhjal;

Isikuandmete töötlemine – isikuandmete või nende kogumitega tehtav automatiseeritud või automatiseerimata toiming või toimingute kogum, nagu kogumine, dokumenteerimine, korrastamine, struktureerimine, säilitamine, kohandamine ja muutmine, päringute tegemine, lugemine, kasutamine, edastamise, levitamise või muul moel kättesaadavaks tegemise teel avalikustamine, ühitamine või ühendamine, piiramine, kustutamine või hävitamine;

“Küpsis” (cookie) on väike tekstifail, mida veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui külastad meie veebilehte. See võimaldab talletada infot eelistuste kohta, nii et sa ei pea seda lehte taas külastades või lehti sirvides uuesti valikuid tegema.

Milliseid isikuandmeid ning mis eesmärgil me kogume?

Juhul kui soovite kodulehe kaudu saada mõne teenuse kohta rohkem teavet, siis kogume ja töötleme järgnevaid isikuandmeid Harju KEK AS kogub järgmisi andmeid:

 • Nimi
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber
 • Päringu tekst

Päringuid on võimalik esitada täites vastava kontaktivormi või saates e-kirja aadressile info@harjukeke.ee. Pakkumise ettevalmistamiseks kasutame ka krediidiinfo päringust saadud andmeid ettevõtte kohta.

Õiguslik alus taoliseks isikuandmete töötlemiseks on isikuandmete töötlemine andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt andmesubjekti taotlusele (GDPR Art 6(1)(b)).

Veebilehe sirvimise statistika

Veebilehtede külastamisel kogutakse külastaja kohta isikustamata tehnilisi andmeid.

Tehnilised andmed piirduvad kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga, külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) ja kohaga. IPaadresse ei seota isikut tuvastava teabega.

Ülalpool nimetatud andmete kogumiseks kasutame automatiseeritud tööriista Google Analytics. Kui te ei soovi enda kohta neid andmeid edastada, saate igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt, nagu on kirjeldatud siin.

Küpsised

Meie veebilehed kasutavad küpsiseid pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks. Kasutame seansiküpsiseid, püsiküpsiseid ja kolmanda isiku küpsiseid (Google Analytics, Facebook):

Uute ja endiste klientide identifitseerimiseks. Sinu eelistuste meelde jätmiseks nagu keel, värvide kontrastid või kirja suurus. Meelde jätmiseks, kas oled (või ei ole) nõustunud meie küpsistega sellel leheküljel. Koguda usaldusväärset informatsiooni lehe külastatavuse kohta, mis võimaldab meil mõõta, kuivõrd leht vastab kasutajate vajadustele ning teha võimalikke parendusi.

Küpsiste lubamine ei ole vältimatult vajalik veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, kuid annab parema lehitsemiskogemuse. Soovi korral võid alati küpsised kustutada või blokeerida, kuid seda tehes ei pruugi veebilehe mõned funktsioonid töötada soovitud viisil.

Arvesta, et mõned küpsised pärinevad kolmandast isikust teenusepakkujalt, kes täidab mõnda neist ülesannetest meie asemel.

Küpsistega seotud informatsiooni ei kasutata sinu isiku tuvastamiseks ning kogutud andmed on meie kontrolli all. Küpsiseid ei kasutata ühekski muuks otstarbeks kui eelnevalt kirjeldatud.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Veebilehel kogutud isikustamata tehnilisi andmeid säilitatakse tähtajatult.

Isiku- ja kliendiandmeid säilitame nii kaua, kuni see on vajalik:

 • Teenuste ja informatsiooni toimetamiseks
 • Esitatud päringute puhul suhtlemiseks
 • Valikute ja õiguste teostamise tagamiseks

Isikuandmete jagamine

Võime muuta sinu isikuandmed, kliendiandmed või äriinfo kättesaadavaks firmadele, mis pakuvad meie äritegevust toetavaid teenuseid nagu veebilehe analüütikud või klienditeeninduse pakkujad. Need firmad on volitatud kasutama isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot ainult selleks, et osutada meile teenuseid. Teenusepakkujate valikul jälgime, et teenusepakkuja asuks Euroopa majanduspiirkonnas.

Jagame sinu isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot kolmandatele isikutele ainult privaatsusteatises kirjeldatud viisil. Me ei müü sinu isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Õigused

Teatud juhtudel on teil õigus nõuda teie kohta käivate isikuandmete töötlemise piiramist ja õigus esitada vastuväiteid teie kohta käivate isikuandmete töötlemisele.

Kui leiate, et teie privaatsust on kuritarvitatud, siis palume võtta ühendust vastutava andmetöötlejaga. Teil on samuti õigus esitada kaebus selle riigi andmekaitse järelvalveasutusele, kus asub teie alaline elukoht.

Isikuandmete töötlemiseks antud nõusoleku tagasivõtmine

Kui Te soovite olla n-ö unustatud, palume Teil sellest meile teada anda kirjutades aadressile info@harjukek.ee. Sooviavalduse alusel eemaldame me Teie päringu(te)ga seotud informatsiooni oma süsteemidest.

Harju KEK arendab äripindu – Tänassilma uued äripinnad valmivad mai 2023

28.11.2022

Harju KEK ehitab viimase ärihoone Valdmäe Tööstusparki Tänassilmas.

Väiksemate äripindadena välja üüritav hoone asub Tänassilma asumis Laagris. Valdmäe Tööstuspargi näol on tegemist uue ja multifunktsionaalse tööstusalaga, mis sobib hästi logistika, tootmise, hulgi- ja jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele. 3,25 ha suurune tööstuspargi ala asub Tallinna lähistel, Tänassilma piirkonnas, vahetult suure potentsiaaliga Pärnu mnt ääres. 

Arenduse ja ehituse faasis on viimane 3000 m2 suurune stock-office tüüpi ärihoone. Hoone valmib mai 2023.

Anname üürile uued lao- ja tootmispinnad

Kokku on uues hoones 6 erineva suurusega lao-, tootmis- ja kontoripinna.

+ Seisukord – uusehitis
+ Hoone üldpind – 3000 m2
+ Äripinnad suurusega alates 336 m2
+ Korruseid – kuni 2-korrust
+ Kasutusotstarve – büroo, ladu, tootmine
+ Siselahendus – kandvad postid laopinnal puuduvad (jäävad pinna perimeetrisse)
+ Küttesüsteem – gaasiküte, kalorifeerid
+ Ventilatsioon – sundventilatsioon
+ Energiamärgis – B
+ Side/Internet – Telia optiline valguskaabel
+ Hoone elektrivõimsus – 2 x 200A
+ Ehitusaasta/Valmimisaeg – 2023 a. mai

+ NB! Roheenergia – katusel üle 300 päikesepaneeli, üle 100 kw.

6 erineva suurusega äripinda Laagris, Tänassilmas. Saku ja Saue valla piiril.
Uued äripinnad Valdmäe Tööstuspargis valmivad mai 2023

Äripinnnad anname üürile minimaalselt 3 aastaks.

Uue ärihoone lao- ja tootmispinnad

+ Puhaskõrgus – lao- ja tootmisruumi puhaskõrgus fermini on 5 m, lae kõrgus 7 m
+ Põranda kandevõime – 5 tonni/m2
+ Laadimine – tasapinnaline
+ Tõstukuksed
+ Paindlik planeering – erinevaid bokse võimalik omavahel liita

Äripinna büroo- ja olmeruumid

+ Ruumide siseviimistlus ja –lahendused vastavalt Standard siseviimistluspaketile
+ Võimalik liita erinevaid bokse omavahel
+ Soojustagastusega sundventilatsioon
+ Jahutus
+ Küte – radiaatorküte

Tugevad naabrid – head koostööpartnerid ja atraktiivne kuvand

Laagris, Tänassilma tööstuspiirkonnas algas Valdmäe Tööstuspargi arendus 2018 aastal. Esimesed hooned olid aadressidel Valdmäe põik 1, Valdmäe põik 2 ja Valdmäe põik 6, kus täna toimetavad tugevad rentnikud ning hooned on 100% välja renditud.

Valdmäe Tööstuspargis tegutsevad täna järgmised ettevõtted: kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide müük Würth, laiaulatuslike materjali- ja infovoo lahenduste pakkuja Onninen, kodutehnika, ilu-, kodu- ja majapidamistarvete hulgimüüja Mark Trading, valgusreklaamide looja Lightmaker, hüdrauliliste seadmete tootja PMC Hydraylics, külmutusseadmete ja -tarvikute maaletooja Beijer Ref Eesti, cateringi teenuse pakkuja Osvald Catering ja veel teised ettevõtted.

3d visualiseeringud uuest hoonest

Küsi rohkem infot ja läheme kohapeale.

Saada e-mail info@harjukek.ee, helista +372 50 39 696.

Harju KEK

Harju KEK on pikaajalise kogemusega äri- ja tööstuskinnisvara arendaja Eestis.

Ettevõte tegeleb kinnisvara arendamise, haldamise ja investeeringute juhtimisega.